WYpadek w Komorowie Żuławskim pod Elblągiem

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu WYpadek w Komorowie Żuławskim pod Elblągiem

Wypadek w Komorowie Żuławskim. Do szpitala trafiła 7-letnia dziewczynka [FOTO]

2021-01-28 14:28

W Komorowie Żuławskim pod Elblągiem doszło do groźnej kolizji. Zderzyły się 3 samochody. Były utrudnienia w ruchu. Na obserwację do szpitala trafiła 7-letnia dziewczynka. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej w miejscowości Komorowo Żuławskie. 35-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i jechała za szybko. Nie wyhamowała na drodze podporządkowanej i wjechała na „starą siódemkę”. Tam zderzyła się z fordem rangerem, którym kierował 34-letni mężczyzna oraz z busem kierowanym przez 34-latka (ford i mercedes jechały w przeciwnych kierunkach). Mercedes przeznaczony do przewozu osób miał na pokładzie dwoje dzieci. 7-letnia dziewczynka trafiła na obserwację do szpitala. 10-letni chłopiec nie wymagał hospitalizacji. Inni uczestnicy również nie odnieśli obrażeń. Przez półtorej godziny były utrudnienia na drodze. Kierującej lexusem zatrzymano prawo jazdy. Dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Opady śniegu paraliżują drogi na Podkarpaciu

QUIZ. Pytania za gwarantowany tysiąc w "Milionerach"! Większość graczy na nich poległa!

Pytanie 1 z 10
Jesli Kosma jest kosmaty, to natura nie pożałowała mu: