Bartłomiej Wasiak, laureat stypendium MEiN

i

Autor: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu Bartłomiej Wasiak, laureat stypendium MEiN

Warto się uczyć. Student z Elbląga z nagrodą w wysokości 17 tysięcy

2021-02-24 12:43

Bartłomiej Wasiak, student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu został laureatem stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2020/2021. Stypendyści otrzymają po 17 tysięcy złotych.

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało listę osób, które uzyskały stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia w nauce, sztuce lub sporcie. Wśród laureatów znalazł się absolwent Administracji, aktualnie student studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku Studia menadżersko-prawne w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Elblągu – Bartłomiej Wasiak.

- Podstawą do otrzymania stypendium były moje wyjazdy na konferencje ogólnopolskie oraz międzynarodowe, a także publikacje artykułów i rozdziałów w monografiach naukowych wydanych przez wydawnictwa punktowane z listy MNiSW, tj. z wydawnictwa PWSZ w Elblągu oraz FNCE w Poznaniu – mówi Bartłomiej Wasiak. - Duży wpływ na to, że otrzymałem stypendium Ministra, miało członkostwo w Studenckim Kole Naukowym SENEKA, gdzie miałem ogromne wsparcie motywacyjne i merytoryczne zarówno od kolegów, jaki i bardzo dobrego opiekuna naukowego – dr. inż. Tomasza Winnickiego.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne oraz rozwój interpersonalny studentów, ich komunikatywność i pracę zespołową. Uczelnia stworzyła w tym celu Centrum Kompetencji Społecznych wraz ze wzmocnieniem laboratoryjnej bazy do prowadzenia badań naukowych i budowy sieci laboratoriów dla studenckich kół naukowych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rajd offroadowy Rainforest Challange Poland, ostatni trening na elbląskim poligonie

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...