Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Tym razem online. PWSZ-etka zaprasza na Drzwi Otwarte

2021-06-08 15:48

W środę (09.06) odbędą się Drzwi otwarte Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Z powodu ciągle obowiązującego zagrożenia pandemicznego będą miały miejsce w sieci.

Wirtualny Dzień Otwarty PWSZ w Elblągu to okazja do spotkania online ze społecznością akademicką uczelni. Wydarzenie transmitowane będzie na kanałach Uczelni w mediach społecznościowych (YouTube oraz Facebook). Każdy uczestnik będzie mógł bezpośrednio porozmawiać ze studentami i absolwentami oraz dowiedzieć się, jak wyglądają studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu.

Podczas spotkania będzie okazja:

poznać warunki studiowania;

sprawdzić, jak wygląda nauczanie;

poznać zawodowe ścieżki studentów;

dowiedzieć się, jak przebiega proces rekrutacji;

poznać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu oferuje studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Kandydaci na studia mogą wybrać naukę na jednym z 4 wydziałów, na kierunkach takich jak: administracja, budownictwo, ekonomia, filologia, filologia polska, informatyka, mechanika i budowa maszyn, pedagogika, pedagogika specjalna.

Program spotkania Drzwi Otwartych

spotkanie z władzami Uczelni

spotkania ze studentami i absolwentami

spotkanie z przewodniczącą Rady Studentów

wirtualne spacery po Uczelni

sesja pytań i odpowiedzi

Dzień Otwarty Online na elbląskiej PWSZetce odbędzie się w środę na mediach społecznościowych Uczelni. Początek o 12.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE