Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Tym razem online. PWSZ-etka zaprasza na Drzwi Otwarte

2021-06-08 15:48

W środę (09.06) odbędą się Drzwi otwarte Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Z powodu ciągle obowiązującego zagrożenia pandemicznego będą miały miejsce w sieci.

Wirtualny Dzień Otwarty PWSZ w Elblągu to okazja do spotkania online ze społecznością akademicką uczelni. Wydarzenie transmitowane będzie na kanałach Uczelni w mediach społecznościowych (YouTube oraz Facebook). Każdy uczestnik będzie mógł bezpośrednio porozmawiać ze studentami i absolwentami oraz dowiedzieć się, jak wyglądają studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu.

Podczas spotkania będzie okazja:

poznać warunki studiowania;

sprawdzić, jak wygląda nauczanie;

poznać zawodowe ścieżki studentów;

dowiedzieć się, jak przebiega proces rekrutacji;

poznać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu oferuje studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Kandydaci na studia mogą wybrać naukę na jednym z 4 wydziałów, na kierunkach takich jak: administracja, budownictwo, ekonomia, filologia, filologia polska, informatyka, mechanika i budowa maszyn, pedagogika, pedagogika specjalna.

Program spotkania Drzwi Otwartych

spotkanie z władzami Uczelni

spotkania ze studentami i absolwentami

spotkanie z przewodniczącą Rady Studentów

wirtualne spacery po Uczelni

sesja pytań i odpowiedzi

Dzień Otwarty Online na elbląskiej PWSZetce odbędzie się w środę na mediach społecznościowych Uczelni. Początek o 12.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?