Charytatywny Koncert Świąteczny dla Mateusza

i

Autor: Lepszy Elbląg Charytatywny Koncert Świąteczny dla Mateusza

Świąteczne granie dla Mateusza. Lepszy Elbląg przygotowuje kolejną akcji pomocową

2021-01-20 7:56

Co roku, w styczniu, pod koniec okresu świątecznego, Lepszy Elbląg organizował Koncert Charytatywny. W tym roku, z powodu pandemii, będzie miał on nieco inncy charakter, odbędzie się w sieci, a dedykowany będzie choremu dziecku.

Charytatywny Koncert Świąteczny Lepszego Elbląga poświęcony będzie małemu Mateuszowi. Mateuszek urodził się z rozszczepem kręgosłupa, ale funkcjonował na co dzień, był obecny. Później doszło do zatrzymania akcji serca i niedotlenienia mózgu. Z dziecka pełnego życia, aktywnego jak na swoje możliwości, wesołego i rozgadanego zostały tylko wspomnienia. Dziś Mateusz potrzebuje wsparcia rehabilitacyjnego. Rodzina musi też zakupić m.in. pulsoksymetr, podnośnik do łazienki czy nowy wózek. Widzowie koncertu będą mogli wesprzeć rodzinę Mateusza poprzez wpłaty na konto Lepszego Elbląg oraz stronę Pomagamy. Cała kwota będzie przeznaczona na rehabilitację Mateusza.

Koncert odbędzie się na na kanale: Ksiądz z Osiedla. Zostanie opublikowany w czwartek (21.01) o 19.00. Więcej informacji na stronach stowarzyszenia Lepszy Elbląg oraz na ich fanpejdżu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ptactwo wodne zimuje na jeziorze Trzesiecko w Szczecinku

Ile zarabia kierowca taksówki, tira, śmieciarki? Nie zgadniesz! A może jednak? [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Ile zarabia kierowca śmieciarki?