Skandal na studniówce w Elblągu. Maturzyści śpiewali j***ć PiS w rytm utworu Cypisa

i

Autor: Twitter Skandal na studniówce w Elblągu. Maturzyści śpiewali "j***ć PiS" w rytm utworu Cypisa

Skandal na studniówce w Elblągu. Maturzyści śpiewali "j***ć PiS" w rytm utworu Cypisa [WIDEO]

2022-01-19 8:17

Skandaliczna sytuacja na balu studniówkowym w Elblągu. Do sieci trafiło nagranie, na którym maturzyści III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II bawią się skandując wulgarne hasło „j***ć PiS” w rytm przerobionej przez Cypisa piosenki Erica Prydza "Call on Me".

Tej studniówki uczniowie elbląskiego liceum nie zapomną. Zwłaszcza że została rozsławiona już na całą Polskę. Bal maturalny odbył się w miniony weekend w sobotę 15 stycznia. Jedną z piosenek, którą puścił podczas imprezy DJ, była przerobiona przez Cypisa piosenka Erica Prydza "Call on Me". Maturzyści bawili się przy niej skandując wulgarne hasło “j***ć PiS”. Incydent został nagrany przez jednego z uczniów, a następnie opublikowany w sieci.

Drożyzna w Warszawie. Fryzjerzy podnoszą ceny

Zdarzenie skomentowała w rozmowie z tvp.info dyrektorka szkoły Barbara Orzech. – Należy w umowie z DJ zapisać, jaka muzyka nie może być puszczana na studniówce. Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory – powiedziała serwisowi dyrektor Orzech. – Bez względu, jakie imię nosi szkoła, takie zachowanie godzi w jej dobre imię i jest absolutnie naganne. Niestety incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani – dodała.

Jak informuje serwis tvp.info, dyrektor zapewniła również, że z uczniem, który opublikował nagranie, została przeprowadzona rozmowa. Dyrekcja skontaktowała się również z jego rodzicami. Nastolatek ma zostać ukarany naganą.

Oryginalne nagranie zostało już usunięte. Wciąż jednak krąży w sieci we fragmentach.

Czy wiesz jaki mandat dostaniesz za to wykroczenie? Sprawdź się naszym QUIZIE!

Pytanie 1 z 10
Przekraczając prędkość o 71 km/h i więcej trzeba liczyć się z mandatem o wysokości?
Kierująca skodą  na ul. Krzywoustego przekroczyła prędkość o 36 km/h