Sylwia Bożyk

i

Autor: Urząd Miejski w Elblągu

Prezydent Elbląga powołał pełnomocniczkę ds. dzieci i młodzieży

2024-07-11 12:40

Stanowisko obejmie Sylwia Bożyk, absolwentka studiów ekonomicznych w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, gdzie kontynuuje naukę na kierunku menadżersko-prawnym o specjalności menadżer usług publicznych. Od ponad roku pracuje w Urzędzie Miejskim w departamencie promocji i turystyki jako specjalistka ds. mediów społecznościowych.

Elbląg ma pełnomocnika do spraw młodzieży

Pełnomocniczka ds. dzieci i młodzieży będzie pomostem pomiędzy młodymi mieszkankami i mieszkańcami Elbląga a władzami miasta. Zajmie się koordynacją wszelkich działań, mających na celu zapewnienia dzieciom i młodzieży ochrony i pomocy, inicjowaniem programów, które mają poprawić ich warunki życia, a także współpracą i reprezentowaniem prezydenta Elbląga w kontaktach z organizacjami i instytucjami, których działalność jest do nich adresowana. Ponadto jej rolą będzie sprawowanie opieki nad Młodzieżową Radą Miasta. W swojej pracy będzie mogła liczyć na pełne wsparcie wszystkich departamentów Urzędu Miejskiego w Elblągu i miejskich instytucji.

Z pełnomocniczką ds. dzieci i młodzieży można również kontaktować się bezpośrednio w Ratuszu Staromiejskim (parter, p.4), mailowo (sylwia.bozyk@umelblag.pl), telefonicznie pod nr (55) 239 34 32 lub za pośrednictwem Messengera, pisząc wiadomość do profilu Miasto Elbląg.