Przystanek tramwajowy przy Placy Słowiańskim w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Przystanek tramwajowy przy Placy Słowiańskim w Elblągu

Jest korekta. Od lutego kolejne zmiany w elbląskiej komunikacji

2021-01-29 12:23

Od 1 lutego wprowadzone zostaną korekty w rozkładach jazdy linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, 5. Są one następstwem wprowadzonych od minionego poniedziałku zmian w trasach autobusowych. Korekty te wprowadzone zostały po analizie uwag pasażerów zgłoszonych w związku z wprowadzonymi od początku roku zmianami funkcjonowania komunikacji miejskiej.

Do tej pory do ZKM wpłynęło ok. 200 uwag merytorycznych, wiele się powielało. 75% zgłoszeń dot. dojazdów do pracy, czy połączeń przesiadkowych rozpatrzonych zostało pozytywnie. Od 1 lutego na wniosek pasażerów i radnych, trasa linii nr 17 zostanie wydłużona o odcinek od pętli Ogólna do pętli Odrodzenia. W związku z wydłużeniem trasy, rozkład jazdy linii również ulegnie modyfikacji. Od 1 lutego modyfikacji ulegają także zmianie rozkłady wszystkich elbląskich linii tramwajowych. Wszelkie szczegóły i lista zmian wprowadzonych w rozkładach jazdy linii tramwajowych, a także nowe rozkłady jazdy dostępne są na stronie www.zkm.elblag.com.pl ZKM nadal monitorować będzie wprowadzone rozwiązania i analizować będzie wpływające uwagi.

Wszystkie nowe rozkłady jazdy będą dostępne na stronie ZKM i w formie papierowych wydruków w Centrum Obsługi Klienta, przy ul. Czerwonego Krzyża 2 (tel.: 55 239 37 92).

I jeszcze przypominamy - korzystając z Elbląskiej Karty Miejskiej bilety przesiadkowe są w cenie 1 grosza. Natomiast bilety jednorazowe zarówno te kupione u prowadzących pojazdy, jak i bilety papierowe są honorowane przez 60 minut od momentu skasowania, bądź kupna u prowadzącego pojazdy – niezależnie od ilości przesiadek i środków transportu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Autobus zasilany wodorem

Zabawne nazwy miejscowości w Polsce. Wiesz z których są województw?

Pytanie 1 z 10
Miejscowość Owsianka leży w województwie: