Diamenty

i

Autor: Diamenty

Elbląskie "Diamenty" z nowymi teledyskami

2020-10-01 11:00

Każda z trzech grup Diamentów nagrała swój wyreżyserowany przez trenerów, profesjonalny teledysk. Stroną video zajął się zdolny operator Paweł Jurczak, który ma na swoim koncie kilkadziesiąt klipów muzycznych, reklamowych i tworzonych specjalnie na zamówienie spotów. Warto dodać, że zrealizował także pierwszy klip Diamentów, nakręcony w zeszłym roku z najstarszą grupą dziewcząt do utworu „Kayah - Medley“.

Realizacją nagrań oraz mixem utworów zajął się Tomasz Steńczyk, dzięki któremu utwory nabrały profesjonalnego brzmienia.

Efekty przed wakacyjnej pracy Diamentów będzie można podziwiać lada chwila! Premiery teledysków odbędą się na FanPage'u zespołu na Facebook‘u, oraz na kanale Diamentów na Youtube, który polecamy uważnie śledzić.

Utwory, do których stworzone zostały teledyski to: „Śmiej się“ (Ewa Farna), „Pod łapą masz“ (z bajki Księga Dżungli) oraz „Faith“ (S. Wonder & A.Grande).

W teledysku grupy średniej udział wziął muzyk, aktor oraz nauczyciel MDK Sergiej Kriuczkow, który znakomicie wcielił się rolę belfra.

Cały projekt został sfinansowany przez rodziców zrzeszonych w Stowarzyszeniu działającym przy MDK. Dzięki uprzejmości Domu Kultury w którym na co dzień Diamenty rozwijają swoje pasje zespół mógł wykorzystać przestrzeń budynku na ul. Warszawskiej jako plan zdjęciowy i tzw. backstage podczas pracy na planie.

Diamenty to zespoły działające przy Młodzieżowym Domu w Elblągu od dwóch lat.Różnorodny repertuar i idący w parze talent pozwolił Diamentom zaśpiewać na wielu uroczystościach miejskich i wojewódzkich. Zespół współpracował dwukrotnie z Elbląską Orkiestrą Kameralną podczas koncertów Świątecznych oraz z okazji Święta Niepodległości wykonując piosenki w aranżacji Szymona Sutora.

Zdobyte nagrody:Srebrny Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie (Małe Diamenty)Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Gdynia Open (Diamenty i Małe Diamenty)Diamenty reprezentowały Elbląg, koncentrując z bożonarodzeniowym repertuarem na Florydzie w USA w grudniu 2019 roku.

Sonda
Czy przychodnie lekarskie powinny zostać znowu otwarte?
Wyremontowane za miliony przejście pod Jubilatem znów przecieka