Elbląg. Mężczyzna utknął w wersalce. Policjanci pomogli mu się wydostać

i

Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Elbląg. Mężczyzna utknął w wersalce. Policjanci pomogli mu się wydostać

Elbląg. Poszukiwany mężczyzna UTKNĄŁ W WERSALCE. Wyciągnęli go policjanci

2021-09-06 14:00

Policjanci pomogli 22-letniemu mężczyźnie wydostać się z... wnętrza wersalki, w której utknął. Mężczyzna wszedł tam właśnie z uwagi na wizytę policjantów. Założył, że skoro policjanci nie znajdą go w mieszkaniu to uda mu się uniknąć odbycia kary pozbawienia wolności. Tak się jednak nie stało.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony piątek (3 września). Policjanci odwiedzili w mieszkaniu 22-latka, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna, chcąc ukryć się przed funkcjonariuszami, wszedł do wersalki. Pech jednak chciał, że w niej utknął. 

- Co więcej, w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilka przedmiotów pochodzących z kradzieży w tym elektronarzędzia i wędki. Przy mężczyźnie gdy pomogli mu już wydostać się z ciasnej skrzyni wersalki znaleźli foliowe zawiniątko ze sproszkowaną substancją. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał także dodatkowe zarzuty w tym ten za posiadanie substancji odurzających. 22-latek ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do aresztu.

Raport z Anteny 06.09

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl