Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

2022-04-22 7:56

W miniony piątek (15 kwietnia), choć pogoda nie rozpieszczała, na placu zabaw Dolinka bawiły się dzieci. Dwójka kuzynostwa bawiąca się samodzielnie - bez opieki rodziców - chłopiec 11 lat oraz dziewczynka 13 lat zauważyli, że w grupie nastolatków jest dziwnie zachowująca się dziewczynka.

Nastolatka nie była w stanie utrzymać równowagi, a towarzyszące jej dzieci naśmiewały się z niej i próbowały wymusić pewne niebezpieczne zachowania, np. próbowały dziewczynkę spuścić ze ślizgawki głową skierowaną do dołu - informuje straż miejska.

Zaniepokojone bezczynnością osób dorosłych przebywających na placu kuzynostwo zadzwoniło po pomoc do swojej mamy, a ta zadzwoniła wezwała na miejsce straż miejską.

— Dzieci, które zadzwoniły po pomoc, choć znały numer alarmowy, obawiały się, że nie zostaną potraktowane przez służby poważnie. Czym podyktowany był brak reakcji ze strony dorosłych? Tego nie dowiemy się — komentują strażnicy.

Jak się okazało, 12-latka był w stanie upojenia alkoholowego i została przekazana rodzicom. Dzięki czujnej reakcji kuzynostwa, na szczęście tym razem, nie doszło do tragedii.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rodzina zmarłych górników z kwiatami i zniczami oczekuje na wejście do kopalni.
Sonda
Czy zatankowałeś kiedyś paliwo złej jakości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE