Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

Elbląg. Pijana 12-latka na placu zabaw! Dorośli nie reagowali

2022-04-22 7:56

W miniony piątek (15 kwietnia), choć pogoda nie rozpieszczała, na placu zabaw Dolinka bawiły się dzieci. Dwójka kuzynostwa bawiąca się samodzielnie - bez opieki rodziców - chłopiec 11 lat oraz dziewczynka 13 lat zauważyli, że w grupie nastolatków jest dziwnie zachowująca się dziewczynka.

Nastolatka nie była w stanie utrzymać równowagi, a towarzyszące jej dzieci naśmiewały się z niej i próbowały wymusić pewne niebezpieczne zachowania, np. próbowały dziewczynkę spuścić ze ślizgawki głową skierowaną do dołu - informuje straż miejska.

Zaniepokojone bezczynnością osób dorosłych przebywających na placu kuzynostwo zadzwoniło po pomoc do swojej mamy, a ta zadzwoniła wezwała na miejsce straż miejską.

— Dzieci, które zadzwoniły po pomoc, choć znały numer alarmowy, obawiały się, że nie zostaną potraktowane przez służby poważnie. Czym podyktowany był brak reakcji ze strony dorosłych? Tego nie dowiemy się — komentują strażnicy.

Jak się okazało, 12-latka był w stanie upojenia alkoholowego i została przekazana rodzicom. Dzięki czujnej reakcji kuzynostwa, na szczęście tym razem, nie doszło do tragedii.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rodzina zmarłych górników z kwiatami i zniczami oczekuje na wejście do kopalni.
Sonda
Czy zatankowałeś kiedyś paliwo złej jakości?