Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Zostań aktorem. Casting u Sewruka

2022-03-10 15:25

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zapraszamy młodzież, która kocha teatr, aby spróbowała swoich sił na scenie. W sobotę (12.03) odbędzie się tu nabór do młodzieżowej grupy teatralnej.

Lubisz teatr, twórcze działanie z innymi? Chcesz uruchomić swój głos i ciało? A może chcesz nauczyć się używać swoich emocji? Zależy ci, aby doskonalić interpretację tekstów? A może w twoich marzeniach nieśmiało pojawia się aktorstwo? Lubisz pracować w grupie? Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś: TAK, zajęcia w Teatrze są właśnie dla Ciebie. Zajęcia będą odbywać się w kameralnych grupach ok. 10 osobowych. Oprócz poszerzania predyspozycji aktorskich, horyzontów artystycznych i kulturalnych, ćwiczą zdolność i technikę zapamiętywania, koncentrację oraz zdrową sylwetkę.

Do grupy teatralnej zapraszamy młodzież w wieku 14-18 lat, która chciałaby spróbować swoich sił na scenie. Zajęcia będą obywały się raz w tygodniu (niedziela/poniedziałek – do ustalenia). Opłata miesięczna wynosi 120 zł/osoba.

Casting odbędzie się 12 marca o g. 12:00 na Dużej Scenie Teatru (wejście główne od Placu Jagiellończyka, przez foyer Światowida). Na spotkanie trzeba przygotować krótki fragment prozy.

Tłumy uchodźców na dworcu Centralnym w Warszawie