Żołnierze 16 Pułku Logistycznego w Elblągu

i

Autor: 16 Pułk Logistyczny w Elblągu 16 Pułk Logistyczny w Elblągu

Żołnierze wyjdą na ulicę Elbląga. Będą utrudnienia w ruchu

2021-09-22 15:17

23 – 24 września, w związku z przemarszem pododdziałów oraz defiladą, przewidywane są w Elblągu utrudnienia w ruchu. Na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbędzie się uroczysty apel, podczas którego, w obecności najwyższych władz państwowych i wojskowych, odbędzie się wręczenie sztandaru wojskowego 16. Pułkowi Logistycznemu.

W czwartek, 23 września, w związku z próbą do uroczystości, od godz. 11.15 do godz.11.50 wyłączone z ruchu zostaną kolejno następujące ulice: Kościuszki (od parkingu przy cmentarzu), Agrykola, Górnośląska, Nowowiejska, Teatralna, Plac Jagiellończyka. Próba do defilady zaplanowana w godz. 12.30-14.00 spowoduje utrudnienia w ruchu w okolicy Placu Kazimierza Jagiellończyka (ul. Płk. Dąbka – skrajny prawy pas jezdni, ul. Teatralna). Natomiast w piątek, 24 września, utrudnienia w ruchu wystąpią w godz. 11.15 - 11.50 kolejno na ulicach: Kościuszki (od parkingu przy cmentarzu), Agrykola, Górnośląska, Nowowiejska, Teatralna, Plac Jagiellończyka. Defilada podczas uroczystości zaplanowana jest w godz. 13.30 - 13.50 w okolicy Placu Kazimierza Jagiellończyka (ul. Płk. Dąbka – skrajny prawy pas jezdni, ul. Teatralna). Ponadto 24 września w godz. 6.00 – 16.00 wyłączona z ruchu zostanie ulica pomiędzy Centrum Spotkań Europejskich Światowid a Placem Kazimierza Jagiellończyka wraz z parkingami. Trasę przemarszu zabezpieczać będzie Policja oraz Żandarmeria Wojskowa. Przepraszamy za utrudnienia i serdecznie zapraszamy elblążan do udziału w tak ważnej dla nas uroczystość. Nie zabraknie wojskowego sprzętu i żołnierskiej melodii.

Murator 10/2021
Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE