Zasnął na myjni, w aucie miał narkotyki

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu Zasnął na myjni, w aucie miał narkotyki

Zasnął na samochodowej myjni. W aucie miał narkotyki i elektroniczną wagę

2021-03-22 16:16

23-letni mężczyzna zapewne niechcący przyciągnął uwagę policjantów patrolujących miasto. Znaleziono przy nim foliowe opakowania z poporcjowaną amfetaminą oraz marihuaną. Miał także elektroniczną wagę i… spał w aucie na terenie samochodowej myjni.

Zdarzenie miało miejsce w minionej nocy przy ul. Warszawskiej. Policyjny patrol zauważył audi zaparkowane na terenie myjni samochodowej, w którym były zaparowane szyby. Okazało się, że wewnątrz śpi mężczyzna. Obudzony nie umiał powiedzieć gdzie jest, jak się tu znalazł, a mimika jego twarzy wskazywała, że mógł zażywać środki odurzające. Na pytanie policjantów co znajduje się w reklamówce leżącej na siedzeniu auta odparł, że bielizna na zmianę i aby tam lepiej nie zaglądać. Policjanci sprawdzili zawartość torby i okazało się, że jest w niej 10 foliowych torebek z białym proszkiem oraz zawiniątko z suszem. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym potwierdzono, że jest to amfetamina w ilości około 30 gramów i marihuana.

23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wyrok dla kierowcy śmieciarki
Sonda
Czy dostałeś kiedyś niespodziewany prezent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE