aqua maraton

i

Autor: MOSIR Elbląg

Zamiast imprezy, wieczorny maraton w wodzie

2023-03-28 11:39

Pora na pierwszy w tym roku Aquamaraton, czyli dwugodzinny blok ćwiczeń w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. W trakcie 120 minut, w towarzystwie nastrojowej oprawy świetlnej, poćwiczymy razem z instruktorami przy użyciu piankowych makaronów, hantli i innych narzędzi. Zaczynamy w czwartek, 30 marca, o godzinie 19:30.

Maraton Aqua Fitness to propozycja dla osób w każdym wieku, chcących poprawić sprawność ruchową, zadbać o kondycję i polepszyć swoją sylwetkę. Tutaj liczą się przede wszystkim chęci, więc nie musicie martwić się stopniem zaawansowania i doświadczeniem z zakresu aqua fitnessu.

Podczas imprezy połączymy najważniejsze elementy fitnessu z dobrą zabawą, o którą zadbają instruktorzy prowadzący zajęcia w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em. Ćwiczenia będą odbywały się w towarzystwie muzyki oraz przy użyciu piankowych makaronów, hantli oraz innych akcesoriów. Dodatkową atrakcją będą rytmiczne zajęcia Zumby, oparte o trening cardio i wprowadzające elementy tańca.

Wejście na Maraton Aqua Fitness dostępne będzie w cenie 28 złotych lub za okazaniem karnetu na Aqua Fitness.

Tomaszewski o meczu z Albanią
Sonda
Czy organizatorzy tych rekolekcji powinni zostać ukarani?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE