Wakacje z Mosirem. Turniej piłkarskich szóstek

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu

Zagraj w turnieju szóstek. Piłkarskie emocje na Skrzydlatej

2024-06-27 14:26

W ramach akcji Wakacje z MOSiR-em odbędzie się w Elblągu turniej piłkarski 6-osobowych drużyn. Jak co roku spotkamy się na boisku przy ul. Skrzydlatej. Zawody odbędą się 30 czerwca (niedziela) o 10:00. Udział bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Wakacyjny turniej piłkarskich szóstek w Elblągu

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Skrzydlatej przygotowane zostaną dwa boiska o wymiarach „orlikowych” (60m x 30m). W czasie gry zespół reprezentuje 6 zawodników, a mecze rozgrywane będą w czasie 2x10 minut z krótką przerwą. O właściwy przebieg spotkań zadbają licencjonowani sędziowie, a dla trzech najlepszych zespołów przygotowane będą pamiątkowe puchary oraz medale.

W składzie każdego zespołu można wpisać maksymalnie 8 zawodników (6 podstawowych i 2 rezerwowych). Do gry zapraszamy uczestników, którzy w dniu zawodów mają ukończone 16 lat. Gracze niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego, którą można pobrać tutaj. W imprezie obowiązuje będzie limit zgłoszeń, a o uczestnictwie decyduje ich kolejność.

Zapisy prowadzone są wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego. We wniosku należy podać nazwę zespołu, dane kontaktowe do kapitana oraz imiona, nazwiska i datę urodzenia zawodników. Więcej informacji dotyczących imprezy dostępne są w regulaminie.

Szczegóły na stronach elbląskiego mosiru.