Ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

Wyprawa szlakami elbląskiej Bażantarni. Ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

2021-10-26 10:41

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje ostatnią w tym sezonie przejażdżkę rowerową po Bażantarni w towarzystwie leśnika. Spotyknie startuje we wtorek, 26 października o godzinie 16:30. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi specjalisty z Nadleśnictwa Elbląg. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

Podczas ostatniego w tym roku spaceru przejedziemy i przejdziemy się całym szlakiem czerwonym, a potem zjedziemy Green Velo do siedziby Nadleśnictwa Elbląg w pałacu Augusta Abbega. Tam rozpalimy ognisko (kiełbaski i dodatki każdy zapewnia we własnym zakresie) i w tej ciepłej atmosferze podsumujemy cykl "Rowerowych spacerów z leśnikiem".

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. Z uwagi na coraz krótszy

Poradnik "Jak nie zgubić się w lesie"

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?