butelka

i

Autor: KMP ELBLĄG

Wymachiwał potłuczoną butelką w kierunku pracowników marketu

2022-02-10 12:34

22-letni mężczyzna, który usłyszał już zarzuty dokonania kradzieży rozbójniczej pozostaje w policyjnym areszcie. Zawnioskowano do sądu o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Mężczyzna był już wcześniej notowany i miał zastosowany dozór policyjny do innej sprawy.

Sytuacja związana z zatrzymaniem 22-latka miała miejsce wczoraj (8.02) w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Warszawskiej w Elblągu. Tam 22-latek miał ukraść alkohol a następnie chciał wyjść z nim ze sklepu. To mu się nie udało.  Zaczął się szarpać z pracownikiem ochrony, aby utrzymać się w posiadaniu skradzionych butelek które w konsekwencji potłukł.

Agresywnego mężczyznę wymachującego potłuczoną butelką w kierunku pracowników marketu pomógł obezwładnić strażnik graniczny. Funkcjonariusz był poza służbą i widząc niebezpieczne zdarzenie, natychmiast zareagował. Wraz z pracownikami marketu wytrącił agresorowi rozbitą butelkę, którą ten wymachiwał. Chwilę później na miejsce przyjechał patrol ochrony oraz patrol interwencyjny policji. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za dokonanie kradzieży rozbójniczej może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Bandyci brutalnie uciszali świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE