Ostatni oficjalny trening przed Rainforest Challenge Poland w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Ostatni oficjalny trening przed Rainforest Challenge Poland w Elblągu

Wielbiciel off roadu spotkają się w Elblągu. Wkrótce pierwsza polska edycja rajdu Rainforest Challenge

2021-04-06 13:25

Od 21 do 24 kwietnia odbędzie się w Elblągu pierwsza polska edycja rajdu Rainforest Challenge (RFC). Rajd to jedna z najbardziej uznanych i prestiżowych imprez terenowych na świecie.

Rainforest Challenge (RFC) sięga korzeniami do 1997 roku i jest obecnie najbardziej uznaną na świecie imprezą terenową 4×4, w której co roku uczestniczą załogi z ponad 30 krajów świata. Rainforest Challenge to trzecia na świecie pod kątem wielkości impreza motoryzacyjna, zaraz po Baja 1000 i rajdzie Dakar. RFC to również zdobywca wielu nagród, w tym najbardziej spektakularne wydarzenie w turystyce sportowej w Malezji. Poszukiwacze przygód 4×4, na niezwykłym wydarzeniu spotykają się co roku w sezonie monsunowym, by sprawdzić swoje umiejętności.

Pierwsza Polska edycja Rainforest Challenge odbędzie się w Elblągu i okolicach w dniach 21-24 kwietnia. Jej organizatorem jest elbląska firma Urban Construction.

- Trasy rajdu zostały wytyczone z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i uwzględniają tereny o charakterze bagiennym, wodnym oraz trawersowym, gwarantując różnorodność zmagań pełną prawdziwych wyzwań dla każdego zespołu - informują jego organizatorzy.

Zapisy na rajd trwają. Można wystartować w nim w klasie soft, medium, medium+ i hard.Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rajd offroadowy Rainforest Challange Poland, ostatni trening na elbląskim poligonie
Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?