Akcja ratunkowa w Sololniku

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu Akcja ratunkowa w Sololniku

W pożarze zginął mężczyzna. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

2021-02-15 13:53

Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło na terenie gminy Młynary. W spalonym mieszkaniu znalezione ciało 86-letniego mężczyzny.

W poniedziałek, 15 lutego, około godziny 4.00 w miejscowości Sokolnik (gm. Młynary) doszło do pożaru domu. Służby ratownicze miały problem z dojazdem do miejsca zdarzenia. Ze względu na zasypaną przez śnieg drogę strażacy musieli skorzystać z pomocy ciągnika i koparki. W budynku mieszkalnym, w którym wybuchł pożar przebywały dwie osoby. Jedna z nich, 86-letni mężczyzna nie przeżył pożaru. Służby ewakuowały natomiast 91-letnią kobietę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny pożarnictwa ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zgrupowanie strażaków OSP z gminy Drawsko Pomorskie - ćwiczenia na lodzie

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?