szkolenie

i

Autor: Pixibay

W Elblągu tuż przed wakacjami przeprowadzą szkolenia z pierwszej pomocy

2022-06-06 13:15

Elbląski Park Technologiczny przy współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, zapraszają na szkolenie: „Pierwsza pomoc przedmedyczna. Bezpieczeństwo podczas wakacji”.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w Elbląskim Parku Technologicznym, ul. Sulimy 1. Program szkolenia obejmuje m.in. najczęstsze zagrożenia na wakacjach, ratownictwo wodne, pierwszą pomoc w wodzie, zasady resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Poznanie zasad pierwszej pomocy, której możemy udzielić komuś jeszcze przed przyjazdem lekarza czy pogotowia, to kwestia bardzo ważna. Zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów, jesteśmy narażeni na różne niebezpieczeństwa. Należy liczyć się z tym, że w trakcie letniego wypoczynku, możemy spotkać się z sytuacją, w której niezbędne będzie udzielenie pierwszej pomocy.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 17 czerwca 2022 r.:-  mailowo na adres: magdalena.mikula@ept.umelblag.pl,-  telefonicznie: 55 237 47 38.Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo udziału mają lokatorzy EPT).

Tak po remoncie wygląda Rynek w Starym Fordonie
Sonda
Kąpałeś się już w tym roku w Bałtyku lub jeziorze?