Skrzyżowanie Królewiecka - Fromborska w Elblągu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Skrzyżowanie Królewiecka - Fromborska w Elblągu

Uwaga kierowcy. Utrudnienia na Fromborskiej

2021-05-14 15:27

Wykonawca prac związanych z przebudową ul. Fromborskiej w Elblągu wprowadza (od piątku 14 maja) zmiany w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic: Fromborska – Królewiecka.

Na odcinku ul. Królewieckiej - w pobliżu skrzyżowania z ul. Fromborską - wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Z uwagi na rozbiórkę nawierzchni jezdni w rejonie skrzyżowania ulicy Fromborskiej, dla zapewnienia przejezdności tej ulicy, wykonane zostanie tymczasowe utwardzenie po stronie wschodniej tego skrzyżowania. Jednocześnie na odcinku ul. Fromborskiej (od ul. Ogólnej w kierunku ul. Królewieckiej) prowadzona będzie rozbiórka starej nawierzchni wraz późniejszym układaniem nowej warstwy jezdni. W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy wszystkich kierowców o bezpieczne i uważne przejazdy przez teren budowy oraz, w miarę możliwości, omijanie przebudowywanego skrzyżowania.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu wiąże się z przebudową skrzyżowania na rondo, budową nowych elementów odwodnienia, a także przebudową i zabezpieczeniem sieci podziemnych. Z uwagi na duży zakres prac utrudnienia w tym obszarze mogą potrwać do sierpnia br.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Młode sokoły z Lublina zaobrączkowane
Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?