Nowe skrzyżowanie Pionierskiej z Robotniczą w Elblagu

i

Autor: Krzysztof Jaworski Nowe skrzyżowanie Pionierskiej z Robotniczą w Elblagu

Uwaga kierowcy. Nowe zasady na Robotniczej w Elblągu

2020-12-16 16:36

Zakończono remont skrzyżowania Pionierskiej z Robotniczą. Kierowców czekają tu spore zmiany. Jedną z nich jest wprowadzenie tu sygnalizacji świetlnej.

Przebudowa skrzyżowania  była związana z potrzebą dostosowania układu drogowego i skomunikowania z nim obiektu handlowego powstającego na rogu ul. Robotniczej i Pionierskiej. Zakres robót obejmował przebudowę wlotów skrzyżowania na jezdni ul. Robotniczej, polegającą na poszerzeniu odcinka jezdni po stronie południowej i wydzieleniu dodatkowych pasów dla relacji skrętnych na skrzyżowaniu oraz do obiektu handlowego, przebudowę odcinka chodnika ul. Robotniczej na wysokości obiektu handlowego, budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Robotniczej z ul. Pionierską oraz przebudowę infrastruktury podziemnej będącej w kolizji z przebudowanym układem drogowym. Były możliwe na podstawie umowy drogowej pomiędzy Gminą Miasto Elbląg, a inwestorem jego budowy. Pokrył on w całości koszty przebudowy skrzyżowania.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Szopki w Szpitalu im. Żeromskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE