uszkodził barkę

i

Autor: KMP ELBLĄG

Uszkodził barkę na rzece Elbląg. Straty to 50 tys. złotych

2021-07-16 11:43

Dość nietypową interwencję przeprowadzili policjanci z Wydziału Prewencji elbląskiej komendy. Wczoraj zatrzymano 32-latka który przy ul. Radomskiej uszkodził zacumowaną tam barkę towarową. Szkody jakich dokonał wyceniono na 50 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 6.00 rano. Policjanci zostali wezwani do mężczyzny, który demolował barkę zacumowana na przystani przy ul. Radomskiej. Mężczyzna miał otwierać i wrzucać do wody włazy zabezpieczające wejście pod pokład barki. Gdy na miejsce przyjechali policjanci ten nie umiał dokładnie powiedzieć dlaczego tak zrobił. Lakonicznie stwierdził tylko że „woda lubi przyjąć” i wskazał na miejsce gdzie wrzucił ostatni właz. 32-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenie mienia. Zebrany w sprawie materiał trafi teraz do sądu. Sprawcy nietypowej dewastacji grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Pościg za motocyklistą w Elblągu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE