Zbiórka dla zwierząt

i

Autor: Otoz Animals Elbląg

Trwa zbiórka dla zwierząt z elbląskiego schroniska. Potrzeba karmy i wełnianych ubrań

2020-12-14 12:03

Te święta nie muszą być smutniejsze od innych. W czasie epidemii zmagamy się z zupełnie inną rzeczywistością. Schronisko jest zamknięte dla osób z zewnątrz. Wolontariusze nie mogą zabierać psiaków na spacery. Co roku świąteczny okres obfitował w zwiększoną liczbę prezentów od darczyńców, którzy kochają zwierzęta i pragną im pomagać.

Nie odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan, podczas których była zbiórka i licytacja na rzecz zwierząt. Pokażmy jednak, że pamiętamy o czworonogach‼ Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz potrzebujących zwierząt. Elbląskie schronisko przede wszystkim potrzebuje:

karmy przeznaczonej dla szczeniąt i kociąt – maluchów jest całkiem sporo;

mokrej karmy dla starszych psów - niestety przed świętami do schronisk trafia nawet kilka dziennie starych, schorowanych psiaków;

przydadzą się także środki czystości (typu domestos), ręczniki papierowe;

robiąc przedświąteczne porządki, możemy przeznaczyć na schronisko niepotrzebne koce, ręczniki, pościel (zostaną wykorzystane jako szmatki do czyszczenia), a także np. wełniane ubrania – kotki uwielbiają zabawę w wełnianych swetrach;

Dary dla zwierzaków prosimy przynosić do ratusza staromiejskiego i zostawiać w holu (przy ochronie) do 15 grudnia. Po tym terminie wszystkie upominki zostaną przekazane elbląskim animalsom. Liczymy na Wasze wielkie serca.

Jodła, czy świerk? Jaką choinkę kupimy na Boże Narodzenie?
Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?