dzien kadeta

i

Autor: KMP Chojnice

Tor sprawnościowy bez tajemnic. Dzień Kadeta w Elblągu

2023-04-19 14:07

Już w najbliższy wtorek 25.04.2023 r., odbędzie się spotkanie z cyklu "Dzień kandydata". W godzinach od 10.00 do 14.00 każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów, a przede wszystkim sprawdzić się na… torze sprawnościowym.

Tor sprawnościowy oraz punkt informacyjny będą znajdowały się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu. Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił na torze sprawnościowym muszą stawić się pomiędzy godz. 10.00 a 13.30 i mieć ze sobą wygodny strój sportowy. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w Elblągu.

- Przedsięwzięcie jest skierowane do osób, które chcą dostać się do Policji, przygotowują się do testów a nie mają możliwości sprawdzenia się na torze, poznania jego specyfiki – mówi nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. – Taki cykliczny Dzień Kandydata jest organizowany raz w miesiącu w Olsztynie. Zaprosiliśmy też instruktorów z KWP w Olsztynie, którzy oceniają kandydatów podczas testów w procesie rekrutacji.

Ważne!

Kandydat, którego stan będzie wskazywał, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie (innego odurzającego), nie zostanie dopuszczony do ćwiczeń ruchowych. Przystępując do części sprawnościowej, wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmującego okres, w którym zawiera się w/w termin spotkania. Komenda Miejska Polic

Uroczyste otwarcie Centrum Chirurgii Robotycznej Lux Med
Sonda
Udało Ci się pozbyć kreta z ogrodu?