To najlepsza restauracja w warmińsko-mazurskim. Nowy raport Pyszne.pl Awards 2023

i

Autor: Freepik

biznes

To najlepsza restauracja w warmińsko-mazurskim. Nowy raport Pyszne.pl Awards 2023

2024-04-19 11:03

Poznaliśmy zwycięzców Pyszne.pl Awards 2023. To już dziewiąta edycja plebiscytu, w którym przyznawane są nagrody dla najlepszych restauracji w Polsce. Która restauracja w województwie warmińsko-mazurskim została wyróżniona? Szczegóły poniżej.

Nagrody w plebiscycie Pyszne.pl, najpopularniejszego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce, zostały przyznane już po raz dziewiąty. O tym, do kogo powędrowały statuetki, tradycyjnie zadecydowali sami użytkownicy. Przez miesiąc mieli możliwość głosowania na ulubione restauracje. Wybierali ukochane lokale w okolicy i wspierali swoich faworytów w rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. 

To najlepsza restauracja w warmińsko-mazurskim. Nowy raport Pyszne.pl Awards 2023

Dzięki kolejnej edycji Pyszne.pl Awards kulinarna mapa Polski kolejny raz zapełniona została nowymi lokalami, które serwują najlepsze jedzenie w kraju. Nagrody powędrowały do każdego z 16 województw oraz 6 największych miast w kraju. Do kogo statuetka trafiła w województwie warmińsko-mazurskim?

Najlepszą restauracją na Warmii i Mazurach tym razem została Pizzeria na Czas mieszcząca się przy ul. Świerkowej 2 w Elblągu. To jednak niejedyne wyróżnienie z naszego województwa. Statuetkę otrzymała także restauracja Non Solo Pizza przy ul. Barcza 58 z Olsztyna za najlepszą kuchnię włoską w Polsce.

Statuetki Pyszne.pl Awards zostały wręczone 26 marca w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu. Galę rozdania nagród poprowadziła szefowa kuchni i dziennikarka kulinarna Adriana Marczewska. Tak podsumowała tegoroczną edycję plebiscytu:

– Polska scena kulinarna wypełniona jest ludźmi z ogromną pasją, zaangażowaniem i ciągle zaskakującą pomysłowością, którzy ją tworzą. Świetnie działająca restauracja nie opiera się jedynie na dobrym smaku, potrzebuje nieustannego doglądania, niestrudzonego poszukiwania nowych dań i rozwiązań, dbania o milion małych szczegółów, świetnego zespołu i ciężkiej pracy każdego dnia. To dla mnie ogromny zaszczyt prowadzić wieczór, podczas którego nagrodzone zostały najlepsze restauracje w kraju i niesamowici ludzie, którzy za nimi stoją. Jestem przekonana, że każda z wręczonych statuetek będzie nie tylko powodem do wielkiej dumy, ale też motywacją do dalszego działania w tym wyjątkowym biznesie – powiedziała.

Kuchnie świata - quiz. Skąd pochodzą te potrawy?

Pytanie 1 z 10
Gulab jamun, to popularne danie kuchni...
"Królowa Życia" zdradza, jak spędza Wielkanoc. Ubolewa nad jednym