Show w skate park

i

Autor: MOSIR Elbląg

Tego jeszcze nie było. Show i warsztaty w skate parku w Elblągu

2021-06-17 12:33

Jeździsz na hulajnodze lub na deskorolce? Uczysz się trików i ewolucji? Podglądasz najlepszych skaterów i chciałbyś podwyższyć swój poziom? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. 25 czerwca, w piątek, przyjdź do skate parku i poznaj mistrzów flipów i obrotów: Damiana Chrobota i Olafa Żołnę.

Dla wszystkich, którzy regularnie przychodzą na ten obiekt, będzie to impreza, której nie mogą przegapić. Fani jazdy na hulajnodze i deskorolce rzadko mają okazję z bliska podziwiać profesjonalistów, startujących na międzynarodowych zawodach i wspólnie z nimi rozwijać swoje pasje. Dzięki temu wydarzeniu będzie to możliwe.

A kim są nasi goście? Damian Chrobot pierwsze kroki na deskorolce stawiał w 2012 roku. Od 2014 roku, do chwili obecnej, jest instruktorem w Extreme City. Jest członkiem europejskiego teamu Skatepro, a także jeździ dla takich firm jak Apostrof, Soxstory, Malita, Mrlemmo czy Oglabsgenetics. Od 2018 roku jest trenerem klubu deskorolkowego Skateroom. W 2019 roku wygrał „dziką kartę” i startował w finale mistrzostw Polski.

Olaf Żołna to jeden z najlepszych zawodników jeżdżących na hulajnodze w naszym kraju. Jest team riderem europejskich drużyn Skatepro czy Abovescooters. Posiada na koncie między innymi: 1 miejsce na Radom JAM 2018, 1 miejsce na Caste CUP Iwiczna, 1 miejsce Susz Park Party vol. 4 oraz 17 miejsce UrbanWorldSeries Barcelona 2020. Od 2014 roku jest instruktorem. W niedawnych eliminacjach mistrzostw Polski w Dąbrowie Górniczej zajął pierwsze miejsce. Jest członkiem komisji Polish Scoot Commission.

Podczas imprezy odbędą się zajęcia z dwoma instruktorami, którzy podzielą chętnych na trzy grupy, w zgodzie z ich umiejętnościami. Każdy uczestnik będzie mógł poznać tajniki jazdy na hulajnodze i deskorolce oraz pojeździć w towarzystwie trenerów. Wszystko to będzie okraszone klimatyczną muzyką i efektowną scenografią.

Skate Park Show rozpocznie się o godzinie 18:00 i trwać będzie do 21:30. Aby wziąć udział w zabawie należy zaopatrzyć się we własną hulajnogę lub deskorolkę oraz kask sztywny. Udział w imprezie będzie bezpłatny.

Przeprowadzka tygrysów z Poznania

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?