Prezydent Elblaga, Witold Wróblewski z młodymi talentami

i

Autor: Urząd Miejski w Elblągu

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy. Dzisiaj usłyszał je prezydent Elbląga

2023-06-06 16:09

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z reprezentantami naszego miasta, którzy wystąpili w tegorocznej edycji programu The Voice Kids Poland.

Zwyciężczyni szóstej edycji - Martyna Gąsak, Patrycja Moneta, Mia Piaskowska i Basia Barańska, a także Marceli Józefowicz – zwycięzca plebiscytu na ulubieńca publiczności The Voice Kids Poland 5, który w finałowym odcinku tegorocznej edycji zaprezentował swój pierwszy singiel, opowiedzieli o swoich przeżyciach związanych z programem, emocjach, jakie towarzyszyły im na scenie, współpracy z jurorami, ale przede wszystkim o swojej wielkiej pasji śpiewania, która wymaga czasem bardzo wielu poświęceń.

- Serdecznie Wam gratuluję. Zawsze powtarzam, że mamy wspaniałych, utalentowanych młodych ludzi i Wy jesteście tego przykładem. Wasz udział w programie to nie tylko docenienie wokalnych talentów, ale również doskonała promocja naszego miasta. Życzę Wam dalszych sukcesów. Gratuluję i dziękuję również rodzicom, bo wiem ile zaangażowania i poświęceń kosztuje realizacja Waszych pasji – mówił podczas spotkania Prezydent Witold Wróblewski.

Młodzi wokaliści na co dzień szlifują swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury w zespole Diamenty i Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty". Jak zapewniają – zamierzają kontynuować swoją przygodę ze śpiewem i rozwijać swoje umiejętności. Na pewno więc jeszcze nie raz usłyszymy te wspaniałe głosy. Niektórych już niedługo, bo podczas tegorocznych Dni Elbląga. W niedzielę – 25 czerwca odbędzie się koncert zwyciężczyni The Voice Kids Poland 6 Martyny Gąsak. Tego samego dnia Marceli Józefowicz zaprezentuje elbląskiej publiczności swój singiel – „To nie ja”. Już dziś serdecznie zapraszamy na występy naszych młodych artystów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE