Szokujący incydent na imprezie urodzinowej. DJ zapraszał dziewczynki za konsolę. Miał dopuścić się niewłaściwych zachowań

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne

wiadomości

Szokujący incydent na imprezie urodzinowej. DJ zapraszał dziewczynki za konsolę. Miał dopuścić się niewłaściwych zachowań

2024-06-26 10:19

Sąd w Elblągu aresztował na trzy miesiące 46-letniego mieszkańca tego miasta, który podczas imprezy urodzinowej dla 7-8 letnich dziewczynek zapraszał je za konsolę DJ-a i pod pretekstem pokazywania, jak ona działa, miał w niewłaściwy sposób zachowywać się wobec nich.

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Elblągu Ewa Ziębka poinformowała PAP, że tymczasowo aresztowany 46-latek miał się dopuścić tzw. innych czynności seksualnych wobec sześciu dziewczynek, wszystkie miały 7-8 lat. - Dziewczynki uczestniczyły w zorganizowanej w klubie imprezie urodzinowej. W jednej z sal z konsoli DJ-skiej puszczana była muzyka przez teraz aresztowanego mężczyznę. Dziewczynki powiedziały rodzicom, że pod pretekstem pokazywania jak działa taka konsola były zapraszane za nią i tam dochodziło do niewłaściwych zachowań - powiedziała prokurator Ziębka.

Dziewczynki poinformowały o wszystkim rodziców, a ci zawiadomili policję. DJ uciekł z klubu, gdy przyjechali mundurowi, ale w krótkim czasie został zatrzymany. Do stawianych mu zarzutów się nie przyznał.

Prokurator Ziębka powiedziała PAP, że pokrzywdzone dziewczynki są przesłuchiwane przez sąd rejonowy w tzw. przyjaznym pokoju. - Prokuratura gromadzi w tej sprawie materiał dowodowy, będziemy m.in. sprawdzać zapisy monitoringu - powiedziała rzecznik prokuratury.

Lokalne media z Elbląga informują, że mężczyzna był pracownikiem klubu, w którym odbywała się zabawa. Na co dzień miał on pracować w restauracji, a w dniu feralnych urodzin pracownik, wyjątkowo - w ramach zastępstwa za nieobecnego w pracy innego pracownika - zajął się puszczaniem muzyki.

Które z tych miast leżą na Warmii i Mazurach? Ten quiz jest tylko pozornie prosty. 10/20 to wyzwanie!

Pytanie 1 z 20
Czy Ostrołęka to miasto leżące w woj. warmińsko-mazurskim?

Najszybciej wyludniające się miasta na Warmii i Mazurach 2024. Stąd uciekają mieszkańcy. Nowy ranking

Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko