sztafeta

i

Autor: MOSIR Elbląg

Świętuj Niepodległość w sztafecie

2022-10-27 13:18

Elbląski Bieg Niepodległości już lada chwila doczeka się VIII edycji. Ponownie ulicami Elbląga przemkną biegacze i biegaczki, chcący pokonać 10-kilometrowy dystans samodzielnie lub drużynowo w sztafecie. Ty także możesz osiągnąć ten cel zapisując się na tegoroczną edycję patriotycznych zawodów.

Co roku upamiętniamy odzyskanie niepodległości przez Polskę, zapraszając wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w biegu prowadzącym ulicami miasta. W tym wyjątkowym dniu wspólnie manifestujemy patriotyzm, ozdabiając Elbląg biało-czerwonymi barwami.

Jedną z części imprezy będzie bieg sztafet 3x3,3 km, pozwalający podjąć rywalizację drużynową oraz wyzwalający jeszcze większe emocje na trasie. Można biec z przyjaciółmi, kolegami z pracy lub z rodziną. W efekcie, jeżeli tworzycie zgrany zespół i macie wspólne zainteresowania dotyczące biegania, jest to idealna propozycja na świętowanie tego wyjątkowego dnia.

Każda grupa biegaczy wystartuje na dystansie 10 km, czyli pobiegnie trzy pętle po 3333 m. W sztafecie mogą znajdować się tylko trzy osoby, które dokonały wcześniejszej pełnej rejestracji do biegu sztafet oraz opłaty (50 złotych za każdą osobę biorącą udział w sztafecie) i w dniu biegu mają ukończone 12 lat. Wynik końcowy sztafety stanowi suma czasów uzyskanych przez wszystkich jej uczestników. Sztafeta nie zostanie sklasyfikowana w przypadku, gdy pełna grupa nie ukończy biegu. Te sztafety, które w rywalizacji zajmą miejsca I-III otrzymają pamiątkowe puchary.

Zgłoszenia do VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości na 10 km, Sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej elektronicznezapisy.pl do 7 listopada 2022 r. do godz. 23:59. Po tym terminie dopisanie się do listy startowej nie będzie możliwe.

Na stronie z zapisami istnieje możliwość zakupu koszulek technicznych dla dzieci (w rozmiarach: 110-116 cm, 122-128 cm, 134-140 cm, 146-152 cm) i dla dorosłych (w rozmiarach od S do XXL). Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 31 października 2022 r. Koszt zakupu koszulki wynosi 30 zł.

4000 zł mandatu i 41 punktów. Ten manewr pogrążył kierowcę renault
Sonda
Święto Kina 2022. Wybierasz się tego dnia do kina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE