Świąteczna ciężarówka Coca-Coli może przyjechać do Elbląga. Jak zagłosować na miasto z warmińsko-mazurskiego?

i

Autor: Unsplash

wiadomości

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli może przyjechać do Elbląga. Jak zagłosować na miasto z warmińsko-mazurskiego?

2023-11-29 8:22

Niebawem rusza świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli! W tym roku odwiedzi łącznie pięć miast. Cztery zostały już ujawnione, piąte zostanie wybrane w wyniku głosowania. Szansę na przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola ma Elbląg z województwa warmińsko-mazurskiego. Jak zagłosować? Szczegóły poniżej.

Ciężarówka Coca-Coli to już nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia. Wszystko zaczęło się w 1995 roku, kiedy w świat wypuszczono świąteczną reklamę ze sznurem czerwonych, przepięknie oświetlonych ciężarówek. Ta okazała się ogromnym sukcesem, w związku z czym zdecydowano zorganizować prawdziwą świąteczną trasę ciężarówek Coca-Coli. Najpierw po Stanach Zjednoczonych, a następnie dotarły do krajów Europy, w tym do Polski.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli 2023. Jakie miasta odwiedzi?

W roku ubiegłym świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedziła aż dziesięć polskich miast. Niestety tym razem pojawi się tylko w pięciu. Poznaliśmy już szczegółowy harmonogram tegorocznej trasy:

  • 2 grudnia (sobota) - Słupsk, woj. pomorskie,
  • 9 grudnia (sobota) - Gniezno, woj. wielkopolskie,
  • 16 grudnia (sobota) - Lublin, woj. lubelskie,
  • 20 grudnia (środa) - miasto wybrane w wyniku głosowania,
  • 22 grudnia (piątek) - Warszawa, woj. mazowieckie.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli może przyjechać do Elbląga. Jak zagłosować?

Wśród miast, które w tym roku mogą wygrać przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola w tym roku, są: Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Białystok, Bochnia i Lubin. Głosowanie wystartowało 15 listopada i potrwa do 5 grudnia do godziny 23.59. Aby zagłosować na wybrane miasto, należy mieć ukończone 13 lat i być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji Coca‑Cola dostępnej do pobrania w googleplay oraz appstore. Jedna osoba może zagłosować pięć razy. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 6 grudnia.

Zima zaatkowała w Olsztynie. Na ulicach zrobiło się biało [ZDJĘCIA]

Ciężarówka Coca-Coli zaparkowała w Bydgoszczy