Śmiertelny wypadek na ul. Łęczyckiej w Elblągu. Auto roztrzaskało się na drzewie. Kierowca nie żyje [FOTO]

2021-10-07 13:07

Śmiertelny wypadek na ulicy Łęczyckiej w Elblągu. Samochód osobowy marki volkswagen na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety mimo starań ratowników kierowcy nie udało się uratować. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Do wypadku doszło tuż przed północą w środę (6 października) na ulicy Łęczyckiej w Elblągu. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca osobowego volkswagena, na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

- Na miejscu ustalono, że w zdarzeniu nie brały udział inne osoby. Działania straży w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuowaniu kierowcy z wraku pojazdu i przekazaniu przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Mimo starań ratowników mężczyzny nie udało się uratować - informuje mł. asp. Dawid Rogożyński z KM PSP Elbląg.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko cztery godziny. Na miejscu pracowały 2 zastępy z JRG nr 1 w Elblągu, policja, prokurator oraz ZRM.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle