Śmiertelny wypadek na ul. Łęczyckiej w Elblągu. Auto roztrzaskało się na drzewie. Kierowca nie żyje [FOTO]

2021-10-07 13:07

Śmiertelny wypadek na ulicy Łęczyckiej w Elblągu. Samochód osobowy marki volkswagen na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety mimo starań ratowników kierowcy nie udało się uratować. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Do wypadku doszło tuż przed północą w środę (6 października) na ulicy Łęczyckiej w Elblągu. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca osobowego volkswagena, na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

- Na miejscu ustalono, że w zdarzeniu nie brały udział inne osoby. Działania straży w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuowaniu kierowcy z wraku pojazdu i przekazaniu przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Mimo starań ratowników mężczyzny nie udało się uratować - informuje mł. asp. Dawid Rogożyński z KM PSP Elbląg.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko cztery godziny. Na miejscu pracowały 2 zastępy z JRG nr 1 w Elblągu, policja, prokurator oraz ZRM.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE