orientacja

i

Autor: MOSIR Elbląg

Rowerowa jazda na orientację. Będą nagrody

2022-07-21 11:46

W niedzielę, 24 lipca, zapraszamy na elbląskie Stare Miasto, gdzie spod Bramy Targowej wystartuje rowerowa jazda na orientację po Elblągu. Będzie to okazja, aby wyruszyć w miasto z mapą w poszukiwaniu zaznaczonych na niej punktów, a następnie rozwiązaniu czekających na miejscu zagadek. Start o godzinie 11:00. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Gra miejska to bardzo ciekawa i aktywna forma spędzania wolnego czasu. Propozycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu będzie połączeniem jazdy rowerem na orientację, z odgadywaniem zagadek zlokalizowanych przy obiektach sportowych MOSiR. Jest to zabawa łącząca umiejętność nawigowania na podstawie mapy, spostrzegawczość i czytanie ze zrozumieniem.

Od godziny 10:30 przy Bramie Targowej znajdować się będzie biuro zawodów. W nim będzie można  się zapisać, pobrać mapę Elbląga wraz z kartą kontrolną oraz uzyskać wszelkie informacje. Każda drużyna, rodzina czy jakikolwiek inny uczestnik, będzie miał za zadanie do godziny 13:00 odpowiedzieć na wszystkie pytania i dotrzeć z powrotem do Bramy Targowej. Dla tych, którym ta sztuka się uda, zostaną przygotowane gadżety.

Nie żyje Nina Busk. Wzruszający wywiad z bohaterką Sanatorium Miłości
Sonda
Lubicie upalne lato?