Kolejny Spacer z Leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Kolejny Spacer z Leśnikiem

Rowerem po Bażantarni. Kolejny spacer z leśnikiem

2021-10-05 9:24

Polska złota jesień zachęca do odwiedzeniu lasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zaprasza zatem na kolejny „Rowerowy spacer z leśnikiem”. Spotykamy się 5 października o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to nowatorska impreza, podczas której będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

Podczas tego spaceru poznamy ciekawostki przyrodnicze nad Kumielą w Leśnictwie Dąbrowa. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z niedzielnej Miejskiej Wycieczki Rowerowej, która dostępna jest na stronie MOSiR.

Warszawiacy szturmują ścieżki rowerowe
Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?