Kolejny Spacer z Leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Kolejny Spacer z Leśnikiem

Rowerem po Bażantarni. Kolejny spacer z leśnikiem

2021-10-05 9:24

Polska złota jesień zachęca do odwiedzeniu lasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zaprasza zatem na kolejny „Rowerowy spacer z leśnikiem”. Spotykamy się 5 października o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to nowatorska impreza, podczas której będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

Podczas tego spaceru poznamy ciekawostki przyrodnicze nad Kumielą w Leśnictwie Dąbrowa. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z niedzielnej Miejskiej Wycieczki Rowerowej, która dostępna jest na stronie MOSiR.

Warszawiacy szturmują ścieżki rowerowe
Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE