Rowerowe spacery z leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Rowerowe spacery z leśnikiem

Rowerem do lasu. Wracają rowerowe spacery z leśnikiem.

2022-05-17 8:21

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg wznawia cykl imprez pod nazwą „Rowerowe spacery z leśnikiem”. Pierwsze tegoroczne odbędzie się we wtorek, 17 maja, o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Pierwsze rowerowe spacery z leśnikiem odbyły się w zeszłym roku i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Były także pozytywnie odbierane przez uczestników. Są to wycieczki, podczas których będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego liczne tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej przejażdżki rowerowej (która czasem zmieni się w spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu 2 godzin przejedziemy do 10 km.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zacznie się 17 maja 2022 r. W planie są po dwa spotkania w maju i czerwcu oraz we wrześniu i październiku, które będą odbywały się we wtorki, zawsze o godzinie 17. Dokładne miejsce zbiórki będzie podawane w komunikatach. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana.

Co dobrego w naszym mieście? Sprawdził to radny Mirosław Arczak podczas rowerowej przejażdżki po Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE