Rowerowe spacery z leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Rowerowe spacery z leśnikiem

Rowerem do lasu. Wracają rowerowe spacery z leśnikiem.

2022-05-17 8:21

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg wznawia cykl imprez pod nazwą „Rowerowe spacery z leśnikiem”. Pierwsze tegoroczne odbędzie się we wtorek, 17 maja, o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Pierwsze rowerowe spacery z leśnikiem odbyły się w zeszłym roku i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Były także pozytywnie odbierane przez uczestników. Są to wycieczki, podczas których będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego liczne tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej przejażdżki rowerowej (która czasem zmieni się w spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu 2 godzin przejedziemy do 10 km.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zacznie się 17 maja 2022 r. W planie są po dwa spotkania w maju i czerwcu oraz we wrześniu i październiku, które będą odbywały się we wtorki, zawsze o godzinie 17. Dokładne miejsce zbiórki będzie podawane w komunikatach. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana.

Co dobrego w naszym mieście? Sprawdził to radny Mirosław Arczak podczas rowerowej przejażdżki po Olsztynie