remont stołówki

i

Autor: UM Elbląg

Remont stołówki w SP4 w Elblągu jak kuchenna rewolucja

2021-10-26 10:31

Po gruntownym remoncie oddana została do użytku stołówka szkolna w Szkole Podstawowej nr 4. To efekt szerszego projektu, dzięki któremu Miasto pozyskało dofinansowanie na remont aż trzech elbląskich szkolnych stołówek. Poza SP 4 remonty odbyły się także w SP 11 i SP 12.

W SP4, w ramach remontu, odnowiona została sala, gdzie uczniowie spożywają posiłki, duże zmiany zaszły także w kuchennym zapleczu, które wyposażone zostało w nowy piec.

- Przygotowujemy wnioski takie jak ten na remont stołówek. Dzięki dofinansowaniu ze Skarbu Państwa wysokości 196 tys. zł kolejne placówki szkolne przechodzą modernizacje. Łącznie wartość całego projektu wyniosła 232 tys. zł. Chcemy by szkolne stołówki funkcjonowały na właściwym poziomie. Mam nadzieję, że najbardziej zadowolone z tego remontu będą same dzieciaki - mówił Witold Wróblewski prezydent Elbląga

- Chcę podziękować Miastu za wsparcie udzielone podczas remontu, nasza szkoła borykała się z problemem dobrej stołówki. Sam czas remontu był również dla nas ciężkim okresem, trudności były m.in. z terminowymi dostawami materiałów i wyposażenia. Ale udało się, remont zakończyliśmy 8 sierpnia, a już 9 sierpnia przyjmowaliśmy dzieci na półkolonie - mówiła Katarzyna Wyżlic dyrektorka SP 4.

Uwaga na oszustów

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to: