roboty drogowe

i

Autor: Pixibay

Prace drogowe na ul. Janowskiej w Elblągu

2022-02-25 10:34

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od 28 lutego br. wznowione zostaną roboty budowlane związane z budową ul. Janowskiej. W związku z koniecznością usunięcia kolizji z projektowaną drogą w obrębie skrzyżowania z ul. Hetmańską w pierwszej kolejności rozpoczną się prace związane z przebudową linii elektroenergetycznej.

Na czas robót konieczne będzie wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu, tj. wyłączony z ruchu zostanie istniejący wjazd z ul. Hetmańskiej oraz wyznaczony zostanie przejazd tymczasowy z ul. Hetmańskiej. Dojazd na teren osiedla i stacji paliw odbywać się będzie mógł tymczasowym zjazdem o nawierzchni z płyt betonowych z ul. Hetmańskiej. W związku z powyższym zmianie ulegnie organizacja ruchu w wyniku, której wjazd na teren osiedla i wyjazd z niego będzie odbywał się wyłącznie po stronie wschodniej jezdni ul. Hetmańskiej.

Prosimy o nie zastawianie pojazdów na tymczasowej drodze dojazdowej do osiedla i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu wprowadzonej na czas trwania robót oraz o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Solidarni z Ukrainą. Wiec poparcia w Olsztynie 24 lutego 2022
Sonda
Też masz bliskich na Ukrainie?