roboty drogowe

i

Autor: Pixibay

Prace drogowe na ul. Janowskiej w Elblągu

2022-02-25 10:34

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od 28 lutego br. wznowione zostaną roboty budowlane związane z budową ul. Janowskiej. W związku z koniecznością usunięcia kolizji z projektowaną drogą w obrębie skrzyżowania z ul. Hetmańską w pierwszej kolejności rozpoczną się prace związane z przebudową linii elektroenergetycznej.

Na czas robót konieczne będzie wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu, tj. wyłączony z ruchu zostanie istniejący wjazd z ul. Hetmańskiej oraz wyznaczony zostanie przejazd tymczasowy z ul. Hetmańskiej. Dojazd na teren osiedla i stacji paliw odbywać się będzie mógł tymczasowym zjazdem o nawierzchni z płyt betonowych z ul. Hetmańskiej. W związku z powyższym zmianie ulegnie organizacja ruchu w wyniku, której wjazd na teren osiedla i wyjazd z niego będzie odbywał się wyłącznie po stronie wschodniej jezdni ul. Hetmańskiej.

Prosimy o nie zastawianie pojazdów na tymczasowej drodze dojazdowej do osiedla i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu wprowadzonej na czas trwania robót oraz o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Solidarni z Ukrainą. Wiec poparcia w Olsztynie 24 lutego 2022
Sonda
Też masz bliskich na Ukrainie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE