KMP Elbląg

i

Autor: KMP ELBLĄG

Podpalili policjantowi samochód. Teraz trwa zbiórka dla funkcjonariusza

2021-02-16 13:47

Funkcjonariuszowi z pasłęckiego komisariatu spalono samochód. Zdarzenie to ma związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych wobec dealera narkotyków z Pasłęka. Policjanci ze związku zawodowego zorganizowali zbiórkę na samochód dla funkcjonariusza.

Każda kwota z dopiskiem dla Łukasza w formie umowy darowizny zostanie mu przekazana. Pieniądze zbierane będą do końca lutego. Elbląska policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Na stronie NSZZ Policjantów Warmińsko - Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego widnieje taki komunikat:

W nocy z soboty na niedzielę naszemu koledze z Komisariatu Policji w Pasłęku Łukaszowi Czerlonko spalono samochód. Zdarzenie to ma związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych wobec pasłęckiego dealera narkotyków, któremu nasz kolega zgodnie z literą prawa uprzykrzał przestępczy proceder. W taki sposób, mężczyzna ten chce zrewanżować się naszemu koledze i zastraszyć go, jak i pozostałych funkcjonariuszy. Okażmy solidarność i wspomóżmy Łukasza.

NSZZ POLICJANTÓW KMP w Elblągu uruchamia zbiórkę pieniędzy aby pomóc koledze. Każda kwota która zostanie wpłacona na konto 70 2030 0045 1110 0000 0262 1240 z dopiskiem dla Łukasza w formie umowy darowizny zostanie mu przekazana. Pieniądze zbierane będą do końca lutego. Pokażmy że jesteśmy razem i dalej będziemy wykonywać swoje obowiązki bez względu na wszystko.

W imieniu NSZZP KMP w Elblągu z góry dziękujemy za każdą złotówkę.

Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?
200 km/h kielecką obwodnicą