kiermasz

i

Autor: Biblioteka Elbląska

Podaruj drugie życie książkom: biblioteczny kiermasz

2022-08-24 11:29

Tradycją stało się już, że podczas Elbląskiego Święta Chleba w Bibliotece Elbląskiej odbywa się kiermasz książek wycofanych z bibliotecznego księgozbioru. Zapraszamy w sobotę, 27 sierpnia, w godz. 10:00-15:00 do sali „U św. Ducha” (ul. św. Ducha 3-7).

Na miłośników literatury czekać będzie ponad 5 tys. książek wycofanych z bibliotecznego księgozbioru. Tym razem na stołach znajdą się książki rodzajowo i gatunkowo różnorodne. Jesteśmy pewni, że jak zwykle znajdziecie sobie coś ciekawego. Dzięki temu książki dostaną swoje drugie życie.

Cena 1 egzemplarza: 3 zł.

Jak zawsze, z pieniędzy ze sprzedaży zakupione zostaną nowe książki do biblioteki.

Oprócz książek, na kiermaszu będzie można kupić biblioteczne gadżety: magnesy, plakaty, zakładki, breloki i inne.

Zabierzcie ze sobą torby na zakupy książkowe, oczywiście najlepiej ekologiczne i wielorazowe. Dbajmy wspólnie o środowisko naturalne!

Tego dnia oprócz kiermaszu w bibliotece odbędą się też: rodzinne warsztaty czerpania papieru (godz. 11:00-16:00), spektakl plenerowy „Tajemnica cyrkowego klauna” (godz. 17:00).

Wenecja w centrum miasta. Tak wyglądał Włocławek po wtorkowych ulewach
Sonda
Jesteś fanem horrorów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE