Piłkarski turniej Amatorów w Elblągu

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Piłkarski turniej Amatorów w Elblągu

Piłkarskie zmagania w Elblągu. Turniej Amatorów już w lipcu

2022-06-15 16:18

Grasz na Orliku ze swoją drużyną? Chciałbyś sprawdzić się w turnieju 6x6 i wygrać nagrody? Zapraszamy na wakacyjny turniej piłkarski dla amatorów, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Ruszamy w niedzielę, 3 lipca, na sztucznym boisku przy ul. Skrzydlatej. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Futbol to najpopularniejsza dyscyplina drużynowa na świecie. Także w naszym mieście. Wszystkich jej fanów zapraszamy więc na wakacyjny turniej amatorów. Nie trzeba płacić wpisowych. Rozpocznij aktywnie i sportowo te wakacje i weź udział w naszych zawodach.

Spotykamy się 3 lipca na sztucznym boisku przy ul. Skrzydlatej. Przygotowane będą tam dwa boiska o wymiarach „orlikowych” (60 x 30 m) z typowymi wymiarami bramek (5 x 2 m), na których rozegrany zostanie turniej. Gramy w 6-osobowych składach, a mecze rozgrywane będą w czasie 10 minut każda połowa.

W składzie każdego zespołu można wpisać maksymalnie 8 zawodników (6 podstawowych i 2 rezerwowych). Zapraszamy uczestników, którzy w dniu zawodów mają ukończone 16 lat. Gracze niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna, którą można pobrać tutaj. W imprezie obowiązywać będzie limit zgłoszeń, więc warto się od razu zapisać.

Aby zapisać drużynę prosimy o skorzystanie z formularza tutaj. Trzeba podać nazwę zespołu, dane kontaktowe do kapitana oraz imiona, nazwiska i datę urodzenia zawodników. Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie tutaj. Dla trzech najlepszych drużyn przygotowane będą medale i puchary.

Impreza odbędzie się w ramach Wakacji z MOSiR-em 2022.

Tak powstają dwie wieże nad Odrą we Wrocławiu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE