piknik

i

Autor: Pixibay

Piknik familijny w Domu Pod Cisem

2022-05-16 13:10

W piątek (20 maja) w Domu Pod Cisem odbędzie się piknik familijny pt. „Sąsiad, też rodzina”. Wydarzenie kierowane jest do mieszkańców Zawodzia oraz dzieci z przedszkola nr 5 i uczniów ze szkoły podstawowej nr 8.

W programie:       - pokaz WOPR;       - pokaz kajakarski przygotowany przez klub Olimp;       - „Warsztat po Sąsiedzku” - zajęcia plastyczne dla dzieci, tworzenie slime, gniotków i bransoletek;       - turniej w ping-ponga;       - turniej w badmintona;       - biesiada przy ognisku (grochówka, przysmaki z grilla, lemoniada, ciasta).

       Ponadto w:       - strefie dla dzieci: giga bańki mydlane, kącik malarski, malowanie twarzy, malowanie kredą, maty do skakania;       - strefie gier: kręconka, gra w gumę, gra w kapsle, gra w klasy, tor ninja;       - strefie relaksu: leżaczki, wymiana roślin;       - zabawy w strefie z konkurencjami.              Imprezę współorganizuje Dom Sąsiedzki pod Cisem, Przedszkole nr 5 oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu.

Lot nad rondem w Chorzowie
Sonda
Czy denerwujesz się przed ogłoszeniem wyników matur?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE