Pijany kierowca BMW na S7. Pędził z prędkością 169 km/h

i

Autor: KMP Elbląg Pijany kierowca BMW na S7. Pędził z prędkością 169 km/h

Pijany kierowca BMW na S7. Pędził z prędkością 169 km/h. Zobacz NAGRANIE!

2021-12-23 10:38

Policja zatrzymała 21-letniego kierowcę BMW, który na trasie S7 pędził 169 km/h. Nie było to jednak jedyne jego przewinienie. Okazało się, że w organizmie miał 0,4 promila alkoholu. Funkcjonariuszom powiedział, że to... "błędy młodości".

Policjanci z Grupy SPEED podczas służby w powiecie elbląskim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW, który na trasie S7 pędził z prędkością 169 km/h.

— Ten młody mężczyzna stworzył zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. Jego brawurowa jazda miała również inny wymiar. Jak się okazało w trakcie kontroli, kierował pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 0,4 promila w jego organizmie. Po zatrzymaniu powiedział policjantom, że to “błędy młodości” — poinformował Jakub Sawicki z zespołu prasowego elbląskiej policji.

Kierowca, poza utratą prawa jazdy został ukarany mandatem w kwocie 400 złotych, a na jego konto trafiło osiem punktów karnych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pijany kierowca BMW pędził S7 z prędkością 169 km/h