pani Wandzia

i

Autor: fanpejdż kwiaciarni Azalia

Panią Wandę i jej szkolną księgarnię znają wszyscy elblążanie. Jeśli po książki to tylko tam!

2023-07-27 10:06

Ponad dwa tysiące udostępnień zdobył post, w którym sąsiadująca z księgarnią Pani Wandy, kwiaciarnia zwraca się do mieszkańców z prośbą o kupowanie książek właśnie w tym punkcie. Powodów jest wiele. Po pierwsze znaleźć tam można wszystkie nawet trudno dostępne egzemplarze, po drugie za ladą stoi sympatyczna Pani Wanda, która walczy z nowotworem oka.

O Pani Wandzi słyszał chyba każdy. Elblążanka od lat sprzedaje podręczniki w punkcie przy 12 lutego w Elblągu.  Kto z nas nie stał w długich kolejkach po kolejne wydania: "I Ty zostaniesz Pitegorasem". Kobieta walczy z nowotworem oka, ale nie chce pomocy typu"zbiórka". Księgarka chce sama zapracować na swój byt. Ta historia chwyciła za serca nie tylko elblążan, ale i m.in. twórców kanału Make life Harder.

A wszystko zaczęło się od apelu sąsiadującej z księgarnią kwiaciarni:

Kochani, jak co roku z całego serca ❤️ prosimy 🙏🏼 kupujcie książki 📚 u naszej Pani Wandzi! Pani Wanda dzielnie walczy z nowotworem oka 💪🏼 Sprzedaż książek przeniosła się do internetu… sami wiecie jak jest! Mini księgarnia Pani Wandy mieści się obok naszej kwiaciarni!Zapraszamy! Warto pomagać!

 Jeśli wkrótce albo i już będziecie poszukiwać podręczników szkolnych to Panią Wandę i adres 12 lutego 16 warto zapamiętać.

Nie żyje Sinead O'Connor. Piosenkarka miała 56 lat

Kultowe przedmioty PRL Czy wiesz, jak działają? Rozwiąż QUIZ

Pytanie 1 z 14
Do czego służy ten przedmiot?
Przedmiot z PRL