Elbląg

i

Autor: Flickr: Mariusz Cieszewski Elbląski Budżet Obywatelski 2020. Ostatnie chwile na głosowanie

Ostatnie godziny na decyzję. Kończy się głosowanie w budżecie obywatelskim Elbląga

2020-10-22 16:39

Głosowanie w tegorocznej, IX edycji elbląskiego Budżetu Obywatelskiego zakończy się w niedzielę, 25 października. To w formie elektronicznej. W formie papierowej można głosować tylko do piątku, do 14.30.

Elbląski Budżet Obywatelski 2020

W tym roku głosować możemy na 9 projektów ogólnomiejskich oraz 40 dużych i 17 małych projektów w poszczególnych okręgach. Głosowanie elektroniczne odbywa się przez stronę internetową: budzetobywatelski elblag klikając na zamieszczony tam baner. Należy pamiętać, by formularz z imieniem i nazwiskiem wypełnić dopiero po zagłosowaniu w trzech zakładkach – na projekt ogólnomiejski, projekt mały i projekt w danym okręgu. W formie papierowej możemy zagłosować, składając wypełnioną kartę do głosowania w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1 w Elblągu do piątku, 23 października, do 14.30.

Pula środków w budżecie obywatelskim to 3,5 mln złotych - po 500 tysięcy na okręg i milion na zadania ogólnomiejskie. Wszelkie informacje na stronach elbląskiego Ratusza.

W jaki sposób planować rodzinny budżet
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE