zielony budzet

i

Autor: fanpejdż Miasto Elbląg

Ostatni dzwonek na zagłosowanie w Zielonym Budżecie

2023-05-30 10:03

W tym roku wpłynęły 42 projekty, z czego 26 propozycji zostało pozytywnie zweryfikowanych pod względem wymogów formalno-prawnych, własności gruntu, kosztów oraz estetyki miasta. Głosowanie kończy się w najbliższą środę (31 maja).

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Elbląga do udziału w głosowaniu na najlepsze projekty w ramach Zielonego Budżetu 2023. Zdecydujmy, które pomysły na zazielenienie naszego miasta powinny zostać zrealizowane. Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy Gminy Miasto Elbląg. Każdy mieszkaniec może zagłosować na jeden projekt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wypełnienie oświadczenia przez opiekuna prawnego/rodzica.

Lista projektów:1. Donice z kwiatami w parczku przy ul. Brzeskiej2. Kolorowa ulica Saperów3. Kościuszki w kwiatach4. Kwietna ławeczka w parku Modrzewie5. Zazielenienie ulicy Krakusa6. Zielone skrzyżowanie7. Klomby kwietne upiększają nasz Park8. Kwitnąca Aleja9. Lepsze jutro w odcieniach zieleni czyli zazielenienie terenu wokół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu10. Magiczny ogród w mieście11. Lawendowy parkur12. Zielony chodnik13. Upięknijmy Robotniczą14. Krokusowa łąka15. Zielona Kuśnierska16. Nasz ogród na Lotniczej17. Klomb białych hortensji i ozdobnych traw18. Korona białych hortensji19. Wyspa kwiatów na Zatorzu20. Wyspa kwiatów przy Dolince21. Posadzenie drzew przy ul. Trybunalskiej22. Odbetonowanie 1-Maja23. Bylinowa wyspa na Gwiezdnej24. Więcej zieleni wzdłuż ul. Płk. Dąbka25. Wiosenna łąka kwietna na Osiedlu Marynarzy26. Zielona Czternastka.

Pomorskie. Zawody Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej maj 2023
Sonda
Interesujesz się historią starożytną?