spotkanie on line

i

Autor: UM Elbląg

O cyfrowych uzależnieniach w Bibliotece Elbląskiej

2021-05-05 13:30

W piątek, 7 maja, o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie autorskie online z Krzysztofem Piersą, autorem książek „Komputerowy Ćpun”, „Komputerowy Ćpun 2.0”, „Trener Marzeń” oraz „Złota Rybka w Szambie”, YouTuberem, terapeutą od uzależnień cyfrowych. Rozmowę będzie można śledzić na profilu facebookowym Biblioteki Elbląskiej.

O autorze:

Krzysztof Piersa: Terapeuta do spraw uzależnień. Specjalista w dziedzinie cyber-zagrożeń, uzależnienia od gier komputerowych, internetu i telefonów komórkowych. Autor poradników „Komputerowy Ćpun”, „Komputerowy Ćpun 2.0”, „Trener Marzeń” oraz „Złota Rybka w Szambie”. Były trener e-sportowy, dziennikarz gamingowy i youtuber. Prekursor profilaktyki uzależnień w dziedzinie cyfrowej rozrywki wśród dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zapraszany przez biblioteki i szkoły w całej Polsce, prowadzi programy profilaktyczne i wykłady dotyczące gier i internetu. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym doświadczeniom zjednał sobie uwagę zarówno najmłodszych słuchaczy, jak i tych najstarszych. Jego praca stanowi wsparcie dydaktyczne wielu pedagogów i psychologów dziecięcych. Cytowany przez Newsweek Psychologia, TVN, TVP, TVN BiS, Wpolsce.pl, Wirtualną Polskę, Onet, Wysokie Obcasy i Charaktery. Prelegent prestiżowych konferencji TEDx.

Prowadzenie: Agata Tupaj z Biblioteki Młodego Czytelnika Bulaj.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Marihuana warta 4,5 mln złotych przemycona w transporcie kalafiorów!
Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE