Nielegalne automaty do gier i amfetamina w jednym z mieszkań w Elblągu

2020-10-20 11:18

W ciągu niespełna dwóch tygodni warmińsko-mazurscy funkcjonariusze KAS ujawnili kolejne nielegalne automaty do gier w Elblągu. Tym razem punkt usytuowany był w prywatnym mieszkaniu. Więcej na ten temat czytaj w artykule na ESKA Elbląg.

Mieszkanie znajdowało się na drugim piętrze bloku mieszkalnego. Przeprowadzenie czynności przez funkcjonariuszy było utrudnione, ponieważ wejście do klatki schodowej objęto monitoringiem, a drzwi do mieszkania były antywłamaniowe. Mimo utrudnień funkcjonariusze skutecznie weszli do lokalu.

Na miejscu ujawniono cztery nielegalne automaty do gier. W punkcie zastali uczestników procederu oraz głównego lokatora. Ponadto w wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu 141 gram amfetaminy- wyjaśnia st.rachm. Marta Rosiak, oficer prasowy IzbayAdministracji Skarbowej w Olsztynie.

Funkcjonariusze ustalili, że organizatorem hazardu w mieszkaniu jest ta sama grupa, która urządzała gry na automatach w punkcie kontrolowanym około dwóch tygodni temu. Zajęte narkotyki oraz głównego lokatora przekazano Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Automaty trafiły do depozytu, a sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo-śledcza w Elblągu.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?
Narkotyki ukryte w modlitewniku