CRW Dolinka w Elblągu

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu

Nie popływamy. Wkrótce rozpocznie się przerwa serwisowa w na elbląskiej Dolince

2023-05-31 14:34

W okresie od 4 czerwca do 20 czerwca br. planowana jest coroczna przerwa serwisowa Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka" w Elblągu. W tych dniach obiekt będzie nieczynny.

Przerwy serwisowe odbywają się w większości obiektów basenowych w Polsce. Podczas przerwy przeprowadzane są prace, których realizacja nie jest możliwa podczas codziennej eksploatacji.

W trakcie wyłączenia obiektu wykonane zostaną przeglądy urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej oraz prace konserwacyjne pozostałych instalacji technicznych na obiekcie. Do wykonania są również drobne prace remontowe, w tym m.in. odświeżenie ścian w ciągach komunikacyjnych i halach basenowych, uzupełnienie ubytków fug niecek basenowych i posadzek szatni, prysznicy i kompleksu saun oraz naprawa drewnianych leżanek w saunach.

Tym samym obiekt zostanie przygotowany do okresu wakacyjnego na przyjęcie mieszkańców Elbląga i okolic, a także turystów odwiedzających nasze miasto.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE