aneta

i

Autor: zrzutka.pl

Nauczycielka z Elbląga zdobyła serca uczniów, teraz sama potrzebuje pomocy

2023-11-09 11:21

Pani Aneta, nauczycielka sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu walczy ze szpiczakiem plazmocytowym. Potrzeba 100 tysięcy złotych na leczenie. Uczniowie i przyjaciele kobiety zorganizowali zbiórkę na ten cel.

 Pani Aneta w społeczności szkolnej ceniona jest za oddanie, pasję i poświęcenie w pracy pedagogicznej, przez wiele uczniów określana jest przyjacielem i mentorem. Pomóc można jej na stronie zrzutka.pl.Poniżej publikujemy opis zbiórki i pomóż Anecie, pod którym można pomagać.

Rak pomylił adres – wspólnie możemy go wypędzić !

Zrzutka.pl to wyjątkowe miejsce, gdzie możemy połączyć siły i pomóc naszej Cudownej Nauczycielce Anetce w trudnym okresie jej życia. Aneta dla wielu uczniów również ANTENKA to osoba, którą pokochali wszyscy uczniowie i rodzice. Jej oddanie, pasja i poświęcenie w pracy pedagogicznej sprawiły, że stała się nie tylko nauczycielem, ale także przyjacielem i mentorem dla wielu z nas.

Niestety, los potraktował Anetę niesprawiedliwie i postawił na jej drodze paskudną chorobę. Ta diagnoza była jak błąd w adresie, który trafił do niewłaściwego miejsca. Teraz jesteśmy tu, by to naprawić, by pokazać ANTENCE, że jesteśmy z nią i gotowi służyć jej pomocną dłoń w chwilach trudności. Aneta nie zasługuje na to, co spotkało ją w życiu, a my, jej uczniowie, przyjaciele i wszyscy, którzy mieli okazję poznać tę wspaniałą osobę, mamy okazję dać jej wsparcie, jakie zasługuje. Każdy grosz wpłacony na tę zrzutkę to kropla w morzu naszej miłości i wdzięczności za jej pracę.

Dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej Cudownej Nauczycielki. Niech ta zrzutka stanie się naszym wspólnym gestem solidarności, który pozwoli ANTENCE przekroczyć trudności i odzyskać zdrowie. Każda wpłata ma ogromne znaczenie, niezależnie od jej wielkości. Razem możemy osiągnąć wiele.

Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie w tym trudnym czasie.

Kacper Sztuka - rozmowa z mistrzem włoskiej Formuły 4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE