Grupa uczniów

i

Autor: pixabay

Młodzi o i dla młodych. Impuls w Elblągu

2024-02-29 15:40

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak i tik - toker Prawo Marcina będą głównymi gośćmi IMPULSU - Forum Młodych na Warmii i Mazurach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (2 marca) w Elblągu w CSE „Światowid”. IMPULS to platforma dialogu i wymiany doświadczeń dla młodych i aktywnych osób w regionie.

IMPULS - Forum Młodych na Warmii i Mazurach jest organizowany przez Parlamentarny Zespół ds. Młodzieży oraz stowarzyszenie Nowa Generacja na Warmii i Mazurach. Udział zapowiedzieli młodzi mieszkańcy z niemal wszystkich powiatów naszego województwa.

Program IMPULSU przewiduje interesujące panele dyskusyjne oraz spotkania. Wśród nich znajdą się debaty na temat zmian w edukacji oraz dyskusje o prawach dzieci i młodzieży w przestrzeni publicznej, w szkole i w domu. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w speed datingu z gośćmi i uczestnikami IMPULSU, czyli spotkaniach w formule szybkich rozmów.

Spotkanie z tik-tokerem Prawo Marcinem odbędzie się o godzinie 15:00 i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Natomiast na pozostałą część eventu obowiązują zgłoszenia. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: biuro@wcisla.senat.pl.

Program IMPULSU:

10:00 - Otwarcie i Manifest Młodych

11:00 - PANEL: ZmieniMY edukację z udziałem Pawła Mrozka

12:00 - SPEED DATING

13:00 - PANEL: Jak bronić praw dzieci i młodzieży w przestrzeni publicznej, w szkole i w domu? z udziałem Moniki Hornej-Cieślak, Rzeczniczki Praw Dziecka

15:00 - OTWARTE SPOTKANIE AUTORSKIE: Prawo Marcina - Tik-toker roku 2023

Zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do wymiany poglądów i inspirujących spotkań.